Ücretsiz Sertifika Alabileceğiniz En İyi 20 Platform!

İş yaşamınızda ve kişisel kariyerinizde çok işinize yarayacak ve ücretsiz sertifika alabileceğiniz web sitelerini sizinle paylaşıyoruz. İş kariyerinize devam ederken, kendinizi geliştirmek istediğiniz konularda eğitim alabilir, eğitim aldığınıza dair sertifikaları cv’nize ekleyebilirsiniz. Bu şekilde hem mevcut işinizde daha başarılı olabilir, hemde farklı bir iş aramak istediğinizde daha rahat bulabilirsiniz.

Ücretsiz Sertifika Alabileceğiniz Platformlar

Google Dijital Atölye

Google Dijital Atölye

Google Dijital Atölye Ücretsiz Sertifika programı özellikle dijital’de çalışanlar için oldukça ünlüdür. Google insanlara kendilerini geliştirmesi için kaliteli, faydalı ve ücretsiz sertifika programları sunar. Sertifikanızı Google‘dan alacağınız için cv’nize olan etkisi de tartışılmaz olacaktır.

Google Ücretsiz Sertifika

Coursera Ücretsiz Sertifika

Coursera

Coursera hem burs başvurusu hem ücretsiz eğitimlerden oluşan keyifli bir platformdur. Hem kendinizi geliştirebilir, hem ücretsiz sertifika programlarından yararlanabilirsiniz. Coursera’da ücretli eğitim programları da bulunuyor.

Coursera Ücretsiz Sertifika

Udemy Eğitim ve Sertifika

Udemy

Udemy Ücretsiz Sertifika konusunda oldukça popülerdir. Aslında ücretsiz değil ama ücretsiz’e çok yakın ücretlerde sınırsız konuda sertifika seçeneğine sahip olabilirsiniz. Udemy tartışmasız Türkiye’nin en iyi eğitim alabileceğiniz platformlardan birisidir.

Udemy Eğitim ve Sertifika

Toptalent.Co

Toptalent.Co

Toptalent Ücretsiz Sertifika programı, diğer eğitim sitelerinin yanı sıra aslında bir iş bulma sitesidir. Burada önce gerekli eğitimi alıp sonra o eğitim ile alakalı iş ilanlarına başvurabiliyorsunuz.

Toptalent.Co Ücretsiz Sertifika

Odtü Ücretsiz Sertifika

ODTÜ Bilgeİş

Odtü ücretsiz sertifika programında eğitimlerde 100’den fazla içerik bulunmaktadır. Web sitesini ziyaret ettikten sonra kendinize uygun eğitimleri seçebilir, eğitimleri başarıyla tamamladıktan sonra ücretsiz sertifika almaya hak kazanabilirsiniz.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR:  Her Şeyi Bilen Yapay Zekâ ChatGPT Nedir? Nasıl Kullanılır?

ODTÜ Ücretsiz Sertifika

İstanbul İşletme Enstitüsü (İİENSTİTÜ)

İstanbul İşletme Enstitüsü (İİENSTİTÜ)

İstanbul İşletme Enstitüsü Ücretsiz Sertifika programını bilmeyen yoktur sanırım. Uzun yıllardır bu sektörde varolan ve verdiği eğitimler sonrası sertifika verilen bu kurumda oldukça fazla sayıda eğitim mevcuttur.

İstanbul İşletme Enstitüsü Ücretsiz Sertifika

Koç Akademi

Koç Akademi

Koç Akademi Ücretsiz Sertifika platformu Koç Holding’in girişimlerinden biridir. Hem çalışanları hem diğer insanlar için çok değerli eğitimlerin yer aldığı ve bu eğitimler sonrası sertifika alabileceğiniz güzel bir platformdur.

Koç Akademi Ücretsiz Sertifika

Global Enstitu

Global Enstitü

Global Enstitu Ücretsiz Sertifika programı yine içeriğinde bir çok eğitim ve eğitmenin bulunduğu bir kurumdur. Tüm içeriği ücretsiz değildir fakat ücretsiz olan içerikleri de sizde farkındalık yaratacak, donanımlı içeriklerdir.

Global Enstitü Ücretsiz Sertifika

Harvard Online Courses Ücretsiz Sertifika

Harvard Online Courses

Harvard Online Courses, ingilizce bilenler için uluslararası geçerli ve isim değerinden dolayı çok kaliteli sertifikalara sahip olacağınız muazzam bir site. Eğer ingilizceyi iyi seviyede biliyorsanız mutlaka bir kaç eğitimine katılmanızı tavsiye ederim.

Harvard Online Courses Ücretsiz Sertifika

BitDegree

BitDegree

BitDegree Ücretsiz Sertifika platformu biraz daha Udemy’e benziyor. Düşük miktarlara onlarca eğitim satın alabilir, bir çok sertifikaya sahip olabilirsiniz. Burada Kripto, Borsa gibi eğitimler de mevcuttur.

BitDegree Ücretsiz Sertifika

Turkcell Akademi

Turkcell Akademi

Turkcell Akademi Ücretsiz Sertifika programlarında maalesef çok bir seçenek bulunmuyor, geneli ücretli. Fakat uluslararası düzeyde çok çeşitli eğitim ve sertifikalara ulaşabilirsiniz.

Turkcell Akademi Ücretsiz Sertifika

Saylor Academy Ücretsiz Sertifika

Saylor Academy

Saylor Academy Ücretsiz sertifika olarak bir çok eğitim içermektedir. İçeriğinde bir çok alanda özellikle dijitaldeki yeni konularda bile bir çok eğitimi trendi takip ederek kullanıcılarına ulaştırıyor.

Saylor Academy Ücretsiz Sertifika

Khan Academy Ücretsiz Sertifika

Khan Academy

Khan Academy ücretsiz sertifika kapsamında çok çeşitli eğitimler vermektedir. Bu platformu diğerlerinden ayıran ise web sitesindeki eğitimleri 41 farklı dile çevirebiliyorsunuz. Platform’da Türkçe dil desteği de bulunmaktadır.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR:  Evde İngilizce Öğrenebilmeniz İçin 10 Keyifli Kaynak

Khan Academy Ücretsiz Sertifika

Academic Earth

Academic Earth

Academic Earth Ücretsiz Sertifika programında yine çok çeşitli seçenekler sunmaktadır. Yabancı dilde uluslararası sertifikalar almak için en iyi platformlardan biridir.

Academic Earth Ücretsiz Sertifika

İTÜ Sürekli Eğitim Merkezi

İTÜ Sürekli Eğitim Merkezi

İTÜ Ücretsiz sertifika programlarında en iyi kurumlardan biridir. İstanbul Teknik Üniversitesi‘nde aylık olarak onlarca ücretsiz sertifika programı düzenlenmektedir.

İTÜ Sürekli Eğitim Merkezi Ücretsiz Sertifika

YTÜ Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi

YTÜ Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi

Yıldız Teknik Üniversitesi Ücretsiz Sertifika programlarının çok fazla olmadığını söyleyebiliriz. Belli dönemlerde ücretsiz sertifika programları olsa da genel olarak sertifika ücretleri 500-2000₺ arasında değişkenlik göstermektedir. Fakat üniversitenin isminden dolayı herkesin Cv’sinde bulunması gereken sertifikalardan biri olarak değerlendirebiliriz.

Yıldız Teknik Üniversitesi Ücretsiz Sertifika

Anadolu Üniversite Sertifika Programı

Anadolu Üniversite Sertifika Programı

Anadolu Üniversitesi Ücretsiz Sertifika programı çok sınırlıdır. Sertifikaların çoğu ücretlidir, fakat diğer kurumlara göre oldukça ucuz olduğu için tercih edilebilir.

Anadolu Üniversite Sertifika Programı

Dijipoint e-Learning Ücretsiz Sertifika

Dijipoint e-Learning

Dijipoint ücretsiz sertifika platformu sizlere dijital öğrenme çeşitliliği(e-learning, micro learning, video learning ve benzeri) tasarlayıp kurum çalışanlarının performansını arttırmaya yönelik eğitimler vermektedir.

Dijipoint e-Learning Ücretsiz Sertifika

0 0 votes
Yazıyı Puanla!
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Bloglar

Benzer Bloglar

0
Would love your thoughts, please comment.x